Biz Kimiz


Büyük bir heycan ve tutkuyla, 2019 yılında sosyal projelerle başlayan yolculuğumuzu hayvanlar için yem, vitamin, aksesuar ve bakım ürünleri satan mağazamızla ilk günden bu yana kaliteyi prensip haline getirdik. 


Yeşil Pati kurumsallığı hedeflemiş gücünü,  sizlerden ve çalışanlarının hayvan sevgisinden alır. Bir kişinin değil, farklı iş ve yaşam tecrübelerini sepetine koyup, her gün yeni bir heyecanla aynı hayalin peşinden yola koyulan ve Yeşil Pati ‘ de buluşan bir ekibin hikayesi. Şimdi ise en kaliteli pet shop ürünlerini avantajlı fiyatlarla bulabileceğiniz bir adres. Bu yolculuktaki sürüvenimizi tüm Türkiye’ye yayıncaya kadar durmadan çalışacak, büyük bir heyecanla sevimli dostlarımızın ve sizlerin isteklerini yerine getirmeye devam edeceğiz.

Hayvan dostlarımızla  bu hayatı paylaştığımız bu keyifli dünyada her şeyin en iyisini ve en sağlıklısını hak ediyorlar. İşte en çokta bu nedenle işimizi önemsiyoruz ve Yeşil Pati ürünlerini kullanmanızı istiyoruz.


Sunduğumuz her bir ürünün, en yüksek standartlarda olması için titizlik gösteriyoruz.
Hayvanlarla olan bu en keyifli yolda her gün yeniden görüşmek dileğiyle…


Yürüttüğümüz projeler ile can dostlarımız bize emanet.

  Hayvanlar bizlerle hayatı paylaşan değerli canlılardır.

Yeşil Pati olarak, sahipsiz olan sokak hayvanları başta olmak üzere diğer tüm hayvanların öncelikli yaşam haklarını ve refahlarını sağlamaya yönelik çalışmalar yapmaktayızBirçok sosyal sorumluluk projesi ile sokak hayvanlarına sahip çıkıyoruz. Sokak hayvanlarına yönelik yapılan sosyal sorumluluk projelerinden bir diğeri ise; “Mamamatik” ismiyle gerçekleştirilen projedir. Bu proje, Yeşil Pati olarak soğuk kış günlerinde sokak hayvanlarının açlık çekmemeleri adına “SEVİMLİ DOSTLARMIZ İÇİN BİR KAP MAMADA SİZ VERMEK İSTER MİSİNİZ ?”  sloganı ile başlatılmıştır. Sokak hayvanları, yaşayacak evleri olmayan, yemek ve su bulmakta zorlanan, sokaklarda en çok bulunan ve yardıma en çok ihtiyaç duyan hayvanlardır.Soğuk kış günlerinde köpekler 17 saat, kediler ise 6 saat aç kalırsa donarak ölürler. Sokak hayvanları yardıma en çok muhtaç olan sevgiye aç canlılar. Onlar için yapabileceğimiz pek çok şey var.